roulette

Ruletka to gra hazardowa, która może śledzić pochodzenie z XVIII w. We Francji. Jego pozycja jako pierwsza na świecie gra w kasynie pochodzi z jego przyjęcia w słynnym kasynie Monte Carlo w połowie 1800 roku, gdzie szybko stał się grą wybraną dla europejskiej elity. Podobnie jak wszystkie inne gry w kasynie, ten arcydzieło hazardowy pojawił się z systemem ruletki i strategiami.

Kieszenie są ponumerowane od jednego do trzydziestu sześciu. Od numerów od jeden do dziesięciu, a od dziewiętnastu do dwudziestu ośmiu, liczby parzyste są czarne, a liczby nieparzyste są czerwone.

Przy numerach od jedenasta do osiemnastu i dwudziestu dziewięciu do trzydziestu sześciu, liczby parzyste są czerwone z nieparzystymi numerami kolorowymi.

rouletteW przypadku europejskiej ruletki, 37. kieszonka jest zabarwiona na zielono i nosi zero. Amerykańska Ruletka ma również 37. kieszonkę, ale w 38. miejscu dodaje kolejną zieloną kieszeń, która ma liczbę podwójnych zer.

Każda gra w ruletkę zaczyna się od graczy, którzy postawili zakłady na wynik, w którym piłka wyląduje i istnieje wiele typów zakładów, które można umieścić z różnym poziomem wypłaty w zależności od szansy na wygraną.

Zakłady można zrobić, czy piłka będzie lądować na czerwonym lub czarnym, równym lub nieparzystym, szereg liczb takich jak od jeden do osiemnastu, indywidualne numery lub kombinacja liczb oraz kwadrat zerowy i podwójny zerowy.
Po zakończeniu zakładu krupier – który prowadzi stół do roulette – obraca koło ruletki, a następnie obraca piłkę wewnątrz koła w przeciwnym kierunku wokół zewnętrznej ścieżki koła. Ostatecznie kładzie się w kieszeni, co daje wynik gry, za którą można się spodziewać zakładów.
Chociaż gra jest ostatecznie jedną z szans, mechanizm wyboru liczb przyczynia się do elementu teatralnego, który idzie daleko w kierunku roli takiej gry wciągającej.

Porady dotyczące strategii dla ruletki online dla pieniędzy

roulette

Ponieważ ruletka jest niewątpliwą grą losową, wiele osób uważa, że ​​posiadanie system ruletka jest rzeczywiście bezproduktywne i że nowy gracz, który po prostu umieszcza żetony na zakładach losowych jest tak samo prawdopodobny, aby zobaczyć zwycięski zakład. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, jest wiele dyskusji, ale można powiedzieć, że system ruletka lub strategia niekoniecznie sprawi, że jesteś zwycięzcą, może powstrzymać Cię od popełniania błędów, które doprowadzą do dużych strat – dobry punkt dla początkujących umysł.
Pierwszym proponowanym system ruletka jest po prostu trzymanie się europejskich gier w ruletce z 37 kieszeniami (bez dodatkowej kieszeni zero-zera), ponieważ oferuje lepsze kursy dla gracza.

Utrzymuj politykę trzymania się prostszych zakładów również. Choć powraca na czerwone lub czarne, parzyste lub nieparzyste i podobne zakłady niższe – w gruncie rzeczy podbiasz pieniądze – będziesz miał o wiele większe szanse wygrania w ten sposób. Ograniczając zakłady w ramach dostępnego budżetu i podejmując zakłady o niskim ryzyku, można dużo grać z pieniędzmi i często wychodzić naprzód.
Innym zaleceniem dla początkujących jest staranne podejście do zarządzania pieniędzmi. Są dwie rzeczy, które można osiągnąć dla Ciebie. Po pierwsze daje Ci dużo czasu gry z danego budżetu, zwiększając liczbę gier, które masz do odegrania. Po drugie, a co ważniejsze, przestaje cię tracić więcej niż możesz sobie pozwolić.

roulette

Aby uzyskać zarządzanie pieniędzmi przed rozpoczęciem grania, określ ilość, którą chcesz stracić i przytrzymaj. Jeśli dojdziesz do tego punktu, przestań grać. Podobnie, ustaw maksymalną kwotę, jaką postawisz na rundę i nigdy nie przekraczaj jej w upale chwili. Trzymając się w ten sposób granice, unikniesz problemów z linii.
Kiedy grasz, zarządzanie pieniędzmi staje się jeszcze ważniejsze, gdy rzeczywiście wygrasz. Nie zostawiaj tego wszystkiego na stole, aby jechać w następnym zakładzie. Weź udział procentowy wygranych z stołu i pamiętaj, że jest to gra losowa. Jeśli wygrasz dwa lub trzy z rzędu i bankuj miły zysk, masz trochę pieniędzy, aby grać dalej.
Są jakieś system ruletka – takie jak system Martingale – które doradzają podwoić swój zakład, gdy przegrywasz i połowę, gdy wygrasz. Jednak liczba ta może być bardzo duża, bardzo szybko przy realizacji tej strategii i jest często najlepiej unikać. Trzymanie się ograniczeń i utrzymanie niskiego ryzyka zakładu to znacznie lepsza propozycja na zabawną grę, która może zobaczyć, jak odejdziesz z dodatkową gotówką.